Yeşeren Kurşun Kalem, 30 gün içinde çiçe ve sebze açar. Çocuklarımıza doğa bilinci aşılamak için etkili yoldur. Doğa için el ele

Batman Petrol Ofisi İlkokulu Yeşeren Kalemler Saksıya Dikildi

"Yeşeren Kalemler' saksılara dikildi"

           İlk kez hayata geçirilen 'Yeşeren Kalemler' Batman Petrol Ofisi İlkokulu'ndaki öğrenciler saksılara dikti.

          Gaziantep Şehitkâmil Belediyesi tarafından hayata geçirilen ‘Yeşeren Kalemler’ projesi kapsamında Batman’a gönderilen Yeşeren Kalemler, Petrol Ofisi İlkokulu’nda düzenlenen etkinlikle saksılara dikildi. Petrol Ofisi İlkokulu’nda gerçekleşen Yeşeren Kalemler etkinliğine Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Şirin Temiz, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
          Etkinlikle ilgili bilgi veren Petrol Ofisi İlkokulu Müdürü Ümit Dursun, Şehitkâmil Belediyesi’nin artan çevre kirliliğini ortadan kaldırmak adına uyguladığı geri dönüşüm amaçlı bir projesi olduğunu, çocuklarda çevre duyarlılığını arttırmak için okulda böyle bir etkinlik düzenlediklerini ifade etti.
          Öğrencilerle beraber yeşeren kalemleri saksılara diken Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Şirin Temiz, 'Eğitim öğretimin temel amaçlarından biri olan çocuklarda çevre duyarlığı oluşturulmasına güzel bir çalışma. Şehitkâmil Belediyesi tarafından Türkiye’de bir ilk olarak uygulanan projenin Petrol Ofisi İlkokulumuzda minik öğrencilerimizde farkındalık oluşturarak çevre bilincini arttıracak. Aynı zamanda öğrencilerimiz, Türkiye’de ilk defa uygulanan ‘Yeşeren Kalemler’ projesi ile 10 çeşit bitkinin yer aldığı özel kapsüllü kalemleri, toprakla buluşturarak 2 ile 4 hafta içinde çiçeğe veya sebzeye dönüşünü izleyerek öğrenmenin hazzını yaşayacaklar.” dedi. (İLKHA)

Kurşun Kalemler Çiçek Açıyor - Tohumlu / Yeşeren Çiçek Açan Kalem
@YeserenKalemler Twitter - 
YeşerenKalem Facebok  -  #yeşerenkalem / #tohumlukalem

TÜM YEŞEREN KALEM ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.


          Yeşeren kalemler Okullarda, Dershanelerde, Evde, İş yerlerinde, herkesin çantasında bulunması gerekli... Okul Aile birlikleri ile yaptığımız anlaşmalarda sınıflara her dönem başında uygun fiyatlara Yeşeren Kalem temin ediyoruz.

SİPARİŞ İÇİN;
Telefon : +90 541 798 51 33


100 Adet ve üzeri alımlarda kargo bize ait. Sipariş Teslimat Süresi "Kargo" Firmasının Taşıma Süresine Bağlıdır ...

Yorum Gönder

Sipariş İçin Ara 05417985133

 
Support : Creating Website | Yeşeren Kalem | Mas Template.
Copyright © 2011. Tohumlu Sevgi Kalemi - Yeşeren Kalem - Çiçek Açan Tohumlu Kalem 05417985133 - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by YEŞEREN KALEM
Proudly powered by Blogger