Yeşeren Kurşun Kalem, 30 gün içinde çiçe ve sebze açar. Çocuklarımıza doğa bilinci aşılamak için etkili yoldur. Doğa için el ele

Piriştina'dan Çocuklara Anlamlı Hediye - Yeşeren Kalem Haberleri


          Piriştina geleceğimiz çocuklara tohum kalemler hediye etti.

          Buca Belediyesi’nin bu yaz gerçekleştirdiği “40 gün 40 gece 40 okul” projesinin finali bol teşekkürlü bir törenle yapıldı. Buca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2015-2016 eğitim öğretim yılının başlangıcı dolayısıyla düzenlenen törende ilçe mülki idarecilerinden öğrencilere tüm Bucalılar Belediye Başkanı Levent Piriştina’ya teşekkürlerini sundu. Proje kapsamında önümüzdeki yıl 40 okulu daha yenileyeceklerini belirten Başkan Piriştina ise çocuklara yeşeren kalemler hediye etti.
          Buca’da yeni eğitim öğretim dönemi Buca Ali Kuşçu İlkokulu’nda düzenlenen törenle başladı. Buca Belediyesi’nin “40 günde 40 gece 40 okul” adıyla ve “ Siz tatile biz tadilata “ sloganıyla hayata geçirdiği bakım ve tadilat gören okulların teslim töreni de öğretim yılı açılış töreninde yapıldı. Buca Ali Kuşçu İlkokulu’nda yapılan törene Buca Kaymakamı Fecri Fikret Çelik, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Dursun Değirmenci, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Okur, Buca’daki 80 eğitim yuvasının okul müdürü ve çok sayıda veli katıldı.Buca Kaymakamı Fecri Fikret Çelik, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’nın eğitim ve öğretime gösterdiği destek ve duyarlılığın takdire şayan olduğunu belirtirken, hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.          Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ise konuşmasında geleceğe yapılan en büyük yatırımın eğitime yapılan yatırım olduğunu vurguladı. Belediye olarak aydınlık gelecekler yaratmak için var güçleriyle çalışacaklarını söyleyen Başkan Piriştina, 2016 yazında 40 okulun daha tadilat ve tamiratını gerçekleştireceklerini belirtti. Çevre temizliği konusunda verilen ilk dersin ardından, halk dansları topluluklarının ve Buca Belediyesi maskotlarının katılımıyla renklenen törende minik öğrenciler doyasıya eğlendi. Törenin ardından Buca kaymakamı Fecri Fikret Çelik ile tadilat yapılan sınıfları gezen Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, öğrencilere yeşeren kalemleri hediye etti.


Kurşun Kalemler Çiçek Açıyor - Tohumlu / Yeşeren Çiçek Açan Kalem
@YeserenKalemler Twitter - 
YeşerenKalem Facebok  -  #yeşerenkalem / #tohumlukalem


TÜM YEŞEREN KALEM ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.


          Yeşeren kalemler Okullarda, Dershanelerde, Evde, İş yerlerinde, herkesin çantasında bulunması gerekli... Okul Aile birlikleri ile yaptığımız anlaşmalarda sınıflara her dönem başında uygun fiyatlara Yeşeren Kalem temin ediyoruz.

SİPARİŞ İÇİN;

Telefon : +90 541 798 51 33


100 Adet ve üzeri alımlarda kargo bize ait. Sipariş Teslimat Süresi "Kargo" Firmasının Taşıma Süresine Bağlıdır ...

Yorum Gönder

Sipariş İçin Ara 05417985133

 
Support : Creating Website | Yeşeren Kalem | Mas Template.
Copyright © 2011. Tohumlu Sevgi Kalemi - Yeşeren Kalem - Çiçek Açan Tohumlu Kalem 05417985133 - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by YEŞEREN KALEM
Proudly powered by Blogger