Yeşeren Kurşun Kalem, 30 gün içinde çiçe ve sebze açar. Çocuklarımıza doğa bilinci aşılamak için etkili yoldur. Doğa için el ele

Sabah Gazetesi Tohumlu Yeşeren / Çiçek Açan Kalem Haberleri

" Yeşeren Kalemlere Talep Çok Fazla "


          Şehitkamil Belediyesi’nin uygulamaya koyduğu ‘Yeşeren Kalemler’ büyük ilgi görüyor. Silgi bölgesinde çiçek veya sebze tohumlarının bulunduğu kalemlere her yerden talep var

          Şehitkamil Belediyesi'nin artan çevre kirliliğini ortadan kaldırmak adına uyguladığı geri dönüşüm amaçlı projeler, Türkiye'ye örnek oluyor. Şehitkamil Belediyesi tarafından MÖP Geri Kazanım Projesi ile bağlantılı hayata geçirilen 'Yeşeren Kalemler' projesi, Türkiye geneline yayılıyor. Büyük ilgi gören yeşeren kalemler talep eden tüm okullara yollandı. 10 çeşit bitkinin yer aldığı özel kapsüllü kalemler, toprakla buluşunca 14-28 gün içerinde çiçeğe dönüşüyor. Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, amaçlarının çevre bilinci konusunda farkındalık yaratmak olduğunu söyledi. Başkan Fadıloğlu, "Çocuklarımızda çevre bilincini arttırabilmek adına bu projeyi hayata geçirdik. Türkiye'de ilk defa uygulanan Yeşeren Kalemler projesinin altına imza atmaktan gurur duyuyoruz" şeklinde konuştu.

KIRTASİYE YARDIMI

          Başkan Fadıloğlu, Türkiye geneline yollanan yeşeren kalem kolileriyle birlikte kırtasiye yardımında da bulunduklarını kaydetti. Çocuklara yaşayarak öğrenmenin hazzını yaşatmak istediklerini dile getiren Fadıloğlu, "Biz, 29 ayrı okula koli yaptık. Bu kolilerde sadece yeşeren kalem yok. Yeşeren kalemlerin yanı sıra özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nden gelen taleplerden dolayı çocuklarımızın kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak adına da paket yaptık" dedi.
Kurşun Kalemler Çiçek Açıyor - Tohumlu / Yeşeren Çiçek Açan Kalem
@YeserenKalemler Twitter - 
YeşerenKalem Facebok  -  #yeşerenkalem / #tohumlukalem


TÜM YEŞEREN KALEM ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.


          Yeşeren kalemler Okullarda, Dershanelerde, Evde, İş yerlerinde, herkesin çantasında bulunması gerekli... Okul Aile birlikleri ile yaptığımız anlaşmalarda sınıflara her dönem başında uygun fiyatlara Yeşeren Kalem temin ediyoruz.

SİPARİŞ İÇİN;

Telefon : +90 541 798 51 33


100 Adet ve üzeri alımlarda kargo bize ait. Sipariş Teslimat Süresi "Kargo" Firmasının Taşıma Süresine Bağlıdır ...

Yorum Gönder

Sipariş İçin Ara 05417985133

 
Support : Creating Website | Yeşeren Kalem | Mas Template.
Copyright © 2011. Tohumlu Sevgi Kalemi - Yeşeren Kalem - Çiçek Açan Tohumlu Kalem 05417985133 - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by YEŞEREN KALEM
Proudly powered by Blogger