Yeşeren Kurşun Kalem, 30 gün içinde çiçe ve sebze açar. Çocuklarımıza doğa bilinci aşılamak için etkili yoldur. Doğa için el ele

Mersin Büyükşehir Belediyesi Tohumlu Yeşeren / Çiçek Açan Kalem HaberleriYEŞEREN KALEM

(ÇİÇEK AÇAN TOHUMLU KURŞUN KALEM)

Mersin Büyükşehir Belediyesinin işleme ve çalışmaya koyduğu ‘Tohumlu Yeşeren / Çiçek Açan Kalem / Yeşeren Kalemler / Tepesi Tohumlu Yeşeren Kurşun Kalem’ projesi beklendiğinden de çok ilgi gördü. Yeşeren kalemlerin tepesine yani Silgi olan bölgesinde küçük kapsül içinde çiçek ya da sebze tohumlarının bulunduğu çiçek açan kurşun ve tükenmez kalemlere çok büyük ilgi var.

Yeşeren Kalem Kullanım Şekli Şeması

          Büyükşehir Belediyelerinin artan çevre kirliliğine karşı almış olduğu önlemlerden biride hem doğayı yeniden yeşillendirmek hemde çocuklarımıza çevre ve doğa bilincini aşılayabilmek. Büyükşehir Belediyesi Başkanları öncülüğünde Geri Dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen "YEŞEREN KALEMLER" projesi, Türkiye genelinde hızla yayılmaktadır. Büyük ilgi gören yeşeren kalemler özellikle Okullar, Öğretmenler, Öğrenciler, Çevreci kuruluşlar, Doğa sevdalıları, Bahçıvanlar, Site sakinleri v.s. kitlelerinden çok ilgi görmekte. 10 çeşit bitki tohumunun yer aldığı ve özel kapsül içinde kurşun kalemlerin tepesine yerleştirilen yeşeren kalemler, toprağa gömültükten 15 - 30 gün süre içinde çiçeğe ya da sebzeye dönüşüyor. Tamamen doğal tohumlardan oluşuyor. Tohumlarda GDO yoktur. 5 Haziran Çevre gününe tüm Mersin'i Doğa harikası yapacağız.

          Doğaya sahip çıkan bir nesil yetiştirmek için geliştirdiğimiz "Yeşeren Kalem" projemiz kapsamında Çevreye daha duyarlı bireyler yetiştirmek bizlerin en asli görevimiz olmalı ve bu görevde çocuklarımızda çevre bilincinin oluşturulmasında en etkili yol olarak eğitim süreci karşımıza çıkmaktadır. Bu Süreçte birim maliyetinin düşük olması ve etkinliğin sınıfta, evde uygulanabilir olması doğaya olan sorumluluğu aşılayacaktır...


  Kurşun Kalemler Çiçek Açıyor - Tohumlu / Yeşeren Çiçek Açan Kalem
Yeseren Kalem Twitter - 
Yeşeren Kalem Facebok  -  #yeşerenkalem / #tohumlukalem

TÜM YEŞEREN KALEM ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.


          Yeşeren kalemler Okullarda, Dershanelerde, Evde, İş yerlerinde, herkesin çantasında bulunması gerekli... Okul Aile birlikleri ile yaptığımız anlaşmalarda sınıflara her dönem başında uygun fiyatlara Yeşeren Kalem temin ediyoruz.

SİPARİŞ İÇİN;
Telefon : +90 541 798 51 33


100 Adet ve üzeri alımlarda kargo bize ait. Sipariş Teslimat Süresi "Kargo" Firmasının Taşıma Süresine Bağlıdır ...

+ yorum + 1 yorum

25 Ağustos 2017 22:31

Whatsapp tan yazdım. Bana döner misiniz

Yorum Gönder

Sipariş İçin Ara 05417985133

 
Support : Creating Website | Yeşeren Kalem | Mas Template.
Copyright © 2011. Yeşeren Kalem 1,75 TL Şok İndirim 05417985133 - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by YEŞEREN KALEM
Proudly powered by Blogger